7-9 Rolfstorp

År 7:

7A

Alexandra Stjernberger Sörqvist
alexandra.stjernberger.sorqvist@varberg.se

Jonas Fallhage,
jonas.fallhage@varberg.se

7B

Jaana Ivarsson
jaana.ivarsson@varberg.se

Ann Molander
Ann.Molander@varberg.se

Per Johnsson
Per.Johnsson@varberg.se

År 8

8A

Birgitta Backman
birgitta.backman@varberg.se

Ika Landén Moos
ika.landen.moos@varberg.se

8B

Malin Abrahamsson
malin.abrahamsson@varberg.se

Roger Persson
roger.persson@varberg.se

År 9:

9A

Magnus Carlenäs
magnus.carlenas@varberg.se

Emma Persson
emma.persson@varberg.se

9B

Petter Bengtsson
petter.bengtsson@varberg.se

Andreas Kuhn
andreas.kuhn@varberg.se

 

Språk:

Tyskundervisning: Berit Aronsson, epost berit.vanja.ingeborg.aronsson@varberg.se

Spanskundervisning: Ann Molander, epost ann.molander@varberg.se

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google+-foto

Du kommenterar med ditt Google+-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s